Kouzelná školka

A bude opravdový? Bude to Harry Potter? Bude mít s sebou klobouk a králíčka? Tyto otázky a spoustu dalších se z úst dětí linuly od samého rána. Pan kouzelník k nám zavítal 21. března a v tu ránu se naše školka proměnila ve školku kouzelnou a začaly se dít divy. Děti zvládly přičarovat z vybarvených omalovánek zpátky nevybarvené, proměnit provázek na pevnou tyč, nevěřily, co se může vejít do malého pytlíčku. Některé děti se dokonce nebály přijít před samotného pana kouzelníka a divily se, co všechno našel v jejich oušcích. Nakonec na kluky a děvčátka čekala kouzelná miska, kterou naplnili pomocí naučené formulky „čáry máry fuk“ až po okraj balónky. Zvířátka, která z nich pan kouzelník vykouzlil, si mohly děti odnést domů.  A i přesto, že jsme mu „zničili“ tři hůlky, desetkrát z pytlíku vytáhli ten stejný balónek, i když byl každý jiný, byl to ten nejkouzelnější den ve školce.