Klub rodičů a přátel MŠ

Klub byl založen v roce 2009 paní Alenou Hlouškovou. V roce 2019 došlo ke změně z původního občanského sdružení na zapsaný spolek.

ČLENOVÉ KLUBU

• Klára Střížová – předseda
  • Veronika Snášelová – místopředseda
  • Eva Dehnerová – pokladník
  • Kateřina Gronkowiczová – člen
  • Sylva Melecká – člen
  • Kateřina Moslerová – člen
  • Eliška Opatřilová – člen
  • Lucie Pavelková – člen
  • Marcela Stašková – člen

Email:  klara.strizova@gmail.com

Adresa: Zámecká 279, 747 74 Neplachovice

IČO: 265 70 700

Bankovní spojení (transparentní účet): 2401784036/2010  (Fio banka)

PŘÍJMY KLUBU

Příjmy klubu tvoří příspěvky, sponzorské dary, dary fyzických i právnických osob a výnosy z různých společenských akcí.

Příspěvek na školní rok 2023/2024 byl stanoven na 1000,-/rok, pro členy klubu pak na 200,-/rok. Účetnictví je k dispozici k nahlédnutí u paní Evy Dehnerové.

ČINNOST KLUBU

Spolupráce s pedagogy MŠ v Neplachovicích, poskytování příspěvků na kulturní aktivity a podpora materiálního vybavení MŠ. Pořádání zájmových a zábavných akcí pro děti.

PLÁNOVANÉ AKCE

• Světýlkový průvod
  • Účast na adventu v Neplachovicích
  • Školní ples – společné se Sdružením rodičů školy
  • Rozloučení s předškoláky
  • Rozloučení s prázdninami

Jménem Klubu rodičů a přátel MŠ v Neplachovicích, z. s. děkuji obci Neplachovice, Základní škole a Mateřské škole Neplachovice, všem sponzorům, dárcům a všem, kteří se jakýmkoliv způsobem podílejí na realizaci našich akcí pro děti.

Klára Střížová