Navštívil nás Mikuláš, andílci i čertíci

Mikulášská nadílka patří k nejoblíbenějším událostem v roce. Děti s radostným očekáváním vyhlížely návštěvu Mikuláše, andílka i čerta. S nadšením i špetkou napětí čekaly, kdy se objeví ve dveřích a některé měly mírné obavy, zda opravdu nezlobily. A i tentokrát nás tyto pohádkové bytosti v MŠ navštívily v celé své kráse. Mikuláš s bílým vousem se zeptal, zda někdo nezlobil a poté to ve své kouzelné knize zkontroloval. Čertíci nám předvedli, jak umí krásně chrastit kovovými řetězy. Kouzelní andílci nás laskavě a s úsměvem povzbuzovali. Odvážné děti z obou tříd společně řekly básničku a za to dostaly velkou nadílku. S Mikulášem a jeho družinou jsme se rozloučili a slíbili jim, že po celý rok se budeme k sobě chovat laskavě a budeme na sebe hodní. Moc děkujeme žákům místní ZŠ, kteří nám takto zpříjemnili dopoledne.

                                                                                                                                                                                                               Helena Říčná