Spolupráce se zahrádkáři

V rámci spolupráce s místními zahrádkáři k nám zavítala paní Broňka, která přišla všechny děti pozvat na zahrádkářskou a chovatelskou výstavu. A jak bývalo zvykem, i letos nám zahrádkáři vymezili koutek, ve kterém jsme společně s kamarády se ZŠ vystavili práce z tvořivých aktivit. Starší děti se zapojily i do nakládky tak, že dospěláci nestíhali výrobky ukládat na vozík. Paní Broňka pak neodmítla a na oplátku nám pomohla se zdobením lineckého cukrovíčka, které se snažily vykrajovat a upéci mladší děti a které putovalo rovněž na výstavu. Zajímavá odpověď zazněla na otázku: „Děti a čím budeme cukrovíčko slepovat?“, “No přece lepidlem“. Nemusíte se bát, všechna cukrovíčka jsme poslepovaly marmeládou. Doufáme, že jste si na nich na výstavě pochutnali. A my se budeme těšit na další spolupráci.

Lenka Gorčicová