Loučení s prázdninami

9. září byla střelnice v Neplachovicích plná dětí. Školáci, děti z mateřinky i mladší drobotina se přišla loučit s prázdninami. Klub rodičů při MŠ v Neplachovicích čekal na to pravé sluníčkové počasí, aby pomyslné loučení stálo opravdu za to. Prvních 5 školních dnů měli děti za sebou a tak se sobota přímo nabízela a lákala kluky a děvčátka, aby si programu do sytosti užily. Kdo se těšil, že si zadovádí na skákacím hradu, nebyl určitě zklamán. Kdo se chtěl zkrášlit tetováním pro mladistvé, využil tetovacího salónu. Prohlídka hasičského auta, přesná trefa do plechovek a jiné aktivity měly obohatit odpolední program. Ze všeho nejvíce se snad děti těšily na voňavou pěnovou koupel, kterou obstarali hasiči z Brumovic. Radost z pěny byla jako vždy obrovská, takže poděkování patří i sluníčku, které se tentokrát vyšvihlo v celé své kráse, snad proto, aby drobotina nebyla o tuto atrakci ochuzena. Jak bývá zvykem, k dobré náladě patří i dobré jídlo. A kdo jiný než maminky z klubu se postaraly o to, aby si děti i dospělí mohli vybrat z bohaté a chutné nabídky sladkých i slaných dobrot. Letní prázdniny jsou již definitivně za dveřmi, to ale neznamená, že na děti nečeká spousta dalších akcí, které mohou potěšit stejně příjemně jako toto zářijové loučení s prázdninami.