Rozloučení s předškoláky

Ani jsme se nenadáli, a konec školního roku zaklepal na školkové dveře. S ním odstartovala příprava na tradiční rozloučení s našimi předškoláky. Letošní rok měli jednoznačně početní převahu kluci. Dvě děvčátka proti sedmi „chlapíkům“ si však vedla po celý jejich předškolácký rok statečně a nic jim nezůstávala dlužna. Celý program, včetně občerstvení si děti a rodiče užili na střelnici. Nemohlo chybět vystoupení budoucích prvňáčků, kterým chtěli potěšit obzvláště své rodiče a prarodiče. Přišly na řadu i skákací hrady, malování na obličej a dovádění s balónky. Přestože sluníčko svítilo, na očekávanou koupel v pěně to nebylo, ale snad to dětem vyjde při loučení s prázdninami. Milí předškoláci, přejeme úspěšný start do první třídy a jeho úspěšné pokračování!