Tři dny na skákacím hradu

Tři dny si mohly děti užívat skákacího hradu, který jim finančně dopřál Klub rodičů při naší MŠ. Nebojte se, skákalo a klouzalo se v teplíčku herny. Ono se řekne SKÁKACÍ HRAD. Přinesl však nejen dovádění. Děti se učily trpělivosti, ohledu na ostatní kamarády, obzvláště starší děti procvičily číselnou řadu 1-6 při střídání se ve skupinkách. Hrad jsme využili i jako zdolávání překážek a cvičení s míči při pohybových aktivitách. Děti si zahrály na žraloky a námořníky, na svých vlasech zjistily, že existuje statická elektřina, zjistily, jakým způsobem se hrad napouští i vypouští, byly u toho, když sledovaly, že není jen tak jednoduché hrad sbalit. O radovánky jsme se chtěli podělit i s kamarády z prvního ročníku ZŠ. Zkusili jsme je pozvat s paní učitelkou M. Špičákovou na dopolední návštěvu. Tušíte správně, prvňáčci přišli a školka i takový nápor ustála. Společně jsme si zatančili, rozdaly se dárečky a dopolední setkání „školka-základka“ bylo u konce. Děkujeme Klubu rodičů, hradu jsme si všichni 100% užili.