Na dinosauří stezce

Dinosauři-i tohle téma bývá v mateřince na programu. Možná se někomu může zdát, že tahle záležitost je hlavně pro kluky, ale opak je pravdou. Ani děvčátka nezůstávala stranou. Děti se předháněly a zásobovaly školku encyklopediemi a hračkami v různých dinosauřích provedeních. Nechybělo ani oblečení s dinosaury a někteří odvážní přesvědčovali rodiče, aby dostali povolení přijít ráno v dinosauřích teniskách. Starší drobotina se seznamovala s životem dinosaurů, z tiskacích písmen skládala jejich obtížná jména, porovnávala jejich stavbu těl a nezapomněla ani na dinosauří tvoření. V pátek, 17. 2. po svačince, to pravé pozdvižení vypuklo. Všichni se vydali na možná i trochu nebezpečnou stezku pravěkých zvířat, na které se zúročili všechny nabyté vědomosti. Došlo i na vysvobozování dinosauřího kamaráda z vajíčka. Přestože se celá školka v době putování po stopách pravěkých zvířat otřásala ve svých základech, zůstala nakonec pevně na zemi a téma DINOSAUŘI nezůstane dlouho ležet v šuplíku.