Milá návštěva v MŠ

Naše pozvání do MŠ přijala 7. 12. parta místních seniorů. A kdy jindy než o adventu je takové setkání příhodnější? Hosté přicházeli s úsměvem, bylo znát, že se na setkání s dětmi těší a naopak, děti s napětím čekaly, kdo všechno se na ně přijde podívat. Prvním překvapením byly velké židle, aby se hostům pohodlně sedělo a druhým překvapením mikulášské vystoupení, do kterého se zapojily i ty nejmladší děti. Na dospěláky čekala ta pravá nadílka. Mikuláš jim neodpustil písničky, aby mohl s čertíkem a andílky nadělovat překvapení z košíčku. Nechybělo krájení jablíček a hledání hvězdiček. Ani děti neodcházely s prázdnou, senioři na ně vždy s nějakým pamlskem a ovocem pamatují. Společné odpoledne mohli hosté zakončit u drobného pohoštění. Děkujeme všem za návštěvu a těšíme se na brzkou viděnou.