Nocování s předškoláky

Jaké bude nocování poprvé v nové školce? To jsme zjistili z pátku 15. 7. na sobotu 16. 7. Tradiční nocování s předškoláky jsme zahájili od 19. 00 hodin. Děti potřebovaly nejen vydatnou dávku odvahy na noční odloučení od rodičů, ale také vydatnou večeři a výdrž do pozdních večerních hodin, protože na ně čekal bohatý program. Vědomostní a dovednostní úkoly, mazlení se zvířátky, stezka odvahy, spousta legrace. Všechno tak hodně rychle uteklo a tak jsme ve 24.00 hodin klukům a děvčátkům přály dobrou noc. A věřte, než jsme stihly dobrou noc popřát, děti spaly jako dudci. Ráno se sice nechtělo vstávat, ale nikdo se nechtěl nechat zahanbit dlouhým poleháváním. Za snídani – skvělé koláčky pro všechny – děkujeme mamince Renátě a babičce Věrce. „Všichni účastníci nocování“ přečkali noc bez slziček a tesknot, za což jim patří palec nahoru. Přejeme jim skvělý start do jejich nové životní etapy a doufáme, že se budeme často vídat!