Velikonoční aktivity

I letos se předvelikonoční čas neobešel bez tvoření. Kromě tradičních vajíček a zajíčků si děti také vyzkoušely prostřít velikonoční stůl. A protože vynaloženou práci bylo potřeba i zužitkovat, rozhodly se, že u vlastnoručně prostřeného stolu i slavnostně posvačí. Tak začala hra na restauraci, při které si starší děti vyzkoušely nejen pozici hostů, ale také číšníků. O  den později za kluky a děvčátky zavítala paní Lena Freyová. Připravila si pro všechny tvořivý projekt, který jsme si nazvali PUTOVÁNÍ ZA SKŘÍTKY. Výsledkem velikonočně laděného projektu byly vlastnoručně zhotovené domečky pro skřítky. Každý byl originální a věříme, že každé dítko si s ním domů přineslo kousek jara. Projekt byl hrazen z příspěvků klubu rodičů. Nakonec se kluci tajně domluvili a s menším předstihem vyšlehali překvapená děvčátka.