Se staršími kamarády ze „základky“

Jedno dubnové slunečné odpoledne se ve sportovním areálu setkali předškoláci se svými bývalými kamarády ze „staré školky“. Přestože školou povinní kluci a děvčátka mají větší část školního roku za sebou, na své mladší kamarády nezapomněli. Slovo dalo slovo a tak si to školka versus družina rozdaly ve vybíjené. U sportovní nálady nechyběla ani spousta smíchu, snaha o přesnou mušku a hlavně, že o sobě školáci a školkové děti pořád vědí.

13. dubna v rámci DNE ZEMĚ, si děti z mateřinky vyzkoušely, jaké je kamarádit s podstatně staršími kamarády. Letošní „osmáci“ si dali práci a připravili medvědí stezku, po které děti postupně provedli. Na stezce byla přichystána spousta stanovišť s různým zaměřením. Děti ze školky zaujalo hlavně počítání medvědů. Ti na ně číhali téměř na každém kroku a velkým překvapením byla medvědí medaile na konci trasy. „Osmákům“ s paní učitelkou Blaženou Wertichovou děkujeme za celkovou přípravu a bezva dopoledne v parku.