Sportování to nás baví

A protože máme „svůj“ klíček nejen od keramické dílny, ale i od tělocvičny, můžeme sportovat, jak je libo. Každé úterý a čtvrtek si protahujeme svá těla a rozvíjíme pohybové dovednosti. Děti si užívají obzvláště obrovského prostoru a seznamují se s cvičebním nářadím i náčiním, které máme v tělocvičně k dispozici. A právě 17. března jsme chtěli zužitkovat vše, co jsme od září trénovali. Uspořádali jsme si ŠKOLKOVOU OLYMPIÁDU. Nechyběla olympijská vlajka ani hymna. Paní učitelky byly unešeny z originálních dresů, které si kluci a děvčátka doma s rodiči vyrobili. Naší snahou nebylo zvítězit, ale „rozhýbat tělíčka“ a chovat se ke svým kamarádům v duchu fair play a to nejen při sportování. Výsledkem všeho byl obrovský společný pohár a pro každého medaile, jak jinak, než zlaté.