Aktuální informace k provozu mateřské školy v novém školním roce

Vážení  rodiče,

vzhledem k aktuální situaci COVID-19 budeme i nadále až do odvolání přebírat a předávat děti před hlavními vchodovými dveřmi MŠ. V ranních hodinách bude děti přebírat a odvádět do třídy paní školnice, v odpoledních hodinách budou děti předávat rodičům a osobám pověřeným paní učitelky.

Do školky bude dítě potřebovat:

  • papučky s pevnou patou
  • krabičku papírových kapesníků
  • pyžamko
  • nově GUMÁČKY
  • převlečení na zahradu
  • náhradní převlečení do MŠ (spodní prádlo, tričko, tepláky, punčocháče – dle zvážení maminek)
  • předškoláci tričko+kraťasy na cvičení
  • děvčátka s dlouhými vlásky kartáč na rozčesávání.

Nejvhodnější doba pro vodění dětí do MŠ je do 8.00 hodin. Pro děti narozené  od 1. 9. 2013 do 30. 8. 2015 je od 8.00 do 12.00 hodin předškolní vzdělávání povinné.

Vzhledem k aktuální situaci (do odvolání) si nebudeme v MŠ čistit zoubky, proto není potřeba nosit zubní kartáček s pastou. Taktéž prosíme, aby si děti nenosily hračky ani plyšáky z domova k odpolednímu odpočinku (vše platí do odvolání).