Myší šou

22. května si dali v mateřské škole sraz všechny myšky a myšáci. Ti, kteří mají panickou hrůzu z těchto zvířátek se však bát nemuseli. Slavil se svátek maminek a tak se celá myší rodinka vyfešákovala do slušivých svátečních kostýmů, aby mohla rozjet pořádnou MYŠÍ ŠOU.  Vdavek chtivá myška se svým nastávajícím pozvala všechny na svatbu a v zeleném rendlíčku se vařila jak jinak, než myší kašička. Pro některé starší a zkušenější myšky to bylo poslední vystoupení v mateřské škole, ty mladší získávaly první zkušenosti před publikem a vedly si skvěle, vždyť v hledišti měli podporu svých nejbližších a na jevišti jim byli po ruce starší kamarádi. Nejen pohádku a tanečky, ale i básničky s písničkami darovaly děti obzvláště maminkám s patřičným elánem a od srdíčka. Myší kluci a holčičky si zasloužili obrovskou pochvalu v podobě potlesku opravdu zaslouženě. Svou snahou a chutí ukázat, co všechno dokážou, odvedli velký kus práce a dovedností, které někdy dospěláci ani nepostřehnou. A tak maminky a tátové mohli být na své děti právem hrdi.