Puzzlíkový den

Přestože je v mateřské škole puzzlíků „plná skříň“, není nad to poskládat si vlastní. A tak si kluci a děvčátka jednoho dubnového dne přinesli svá domácí zamilovaná a PUZZLÍKOVÝ DEN byl na světě! Starší děti skládaly ve dvojicích, ve skupinkách, zatímco mladší děti si nenechaly na své puzzlíky sáhnout, aby ukázaly, že jim to jde od ruky stejně dobře jako starším kamarádům. Kromě skládání se tak třídily schválně pomíchané dílky, hledaly schválně poztrácené kousky, vyprávělo se, co se na vzniklých obrázcích objevilo. A protože puzzlíky nejsou tak jednoduchá práce, jak by se mohlo na první pohled zdát, zasloužily si všechny bystré hlavičky jednu puzzlíkovou medaili a do školkové skříňky přibyly ten den další dvě krabičky s puzzlíky.